Osiągnięcia olimpijskie w roku szkolnym 2013/14

Lp. Nazwisko i imię ucznia laureat/finalista* (miejsce) pełna nazwa konkursu/olimpiady etap wojewódzki/ ogólnopolski /centralny
1. Wroniecka Anna laureat XXXVII Olimpiada Języka Niemieckiego etap centralny
2. Kocot Jakub laureat - I miejsce XL Olimpiady Wiedzy Technicznej etap centralny
3. Kołodziejczyk Waldemar laureat - III miejsce XL Olimpiady Wiedzy Technicznej etap centralny
4. Korzeniewski Michał finalista XL Olimpiady Wiedzy Technicznej etap centralny
5 Wojtaszuk Natalia finalista XXXVIII Olimpiada Języka Angielskiego etap centralny
6. Wojtaszuk Natalia finalista XXXVII Olimpiada Języka Francuskiego etap centralny
7. Wojtaszuk Natalia laureat - III miejsce Ogólnopolska Olimpiada Języka Angielskiego etap centralny
8. Zagraba Grzegorz finalista XXVI Olimpiada Filozoficzna etap centralny
9. Zimiński Marek finalista VIII Olimpiada Wiedzy o świecie Antycznym etap centralny
10. Świetlicka Justyna finalista XIX Olimpiada Wiedzy o Żywieniu i Żywności etap centralny
11. Roman Patrycja laureat - IV miejsce III Olimpiada Medialna etap centralny
12. Dubaj Wiktoria finalista VI Ogólnopolska Olimpiada "Myśli Jana Pawła II" etap centralny
13. Dyczko Michał laureat VII Ogólnopolska Olimpiada "O Diamentowy Indeks AGH" etap centralny
14. Kucharski Konrad laureat VII Ogólnopolska Olimpiada "O Diamentowy Indeks AGH" etap centralny
15. Walczuk Karolina finalista Ogólnopolska Olimpiada Języka Angielskiego etap centralny
16. Wroniecka Anna finalista Ogólnopolska Olimpiada Języka Angielskiego etap centralny
17. Chudoba Mateusz laureat - III miejsce XXII Ogólnopolskie Mistrzostwa Pierwszej Pomocy PCK etap ogólnopolski
18. Laskowska Kinga laureat - III miejsce XXII Ogólnopolskie Mistrzostwa Pierwszej Pomocy PCK etap ogólnopolski
19. Sak Karolina laureat - III miejsce XXII Ogólnopolskie Mistrzostwa Pierwszej Pomocy PCK etap ogólnopolski
20. Roman Karolina laureat - III miejsce XXII Ogólnopolskie Mistrzostwa Pierwszej Pomocy PCK etap ogólnopolski
21. Pawłowicz Paulina laureat - III miejsce XXII Ogólnopolskie Mistrzostwa Pierwszej Pomocy PCK etap ogólnopolski
22. Surma Joanna finalista Ogólnopolski Konkurs Wiedzy Biblijnej etap ogólnopolski
23. Pierepienko Adrianna finalista Ogólnopolski Konkurs Wiedzy o Historii i Kulturze Żydów Polskich etap ogólnopolski
24. Sula Oskar laureat Ogólnopolski Konkurs Wiedzy o Historii i Kulturze Żydów Polskich etap ogólnopolski
25. Surma Joanna finalista Ogólnopolski Konkurs Wiedzy o Historii i Kulturze Żydów Polskich etap ogólnopolski
26. Kołtun Karolina finalista Ogólnopolski Konkurs Wiedzy o Historii i Kulturze Żydów Polskich etap ogólnopolski
27. Pierepienko Adrianna laureat Ogólnopolski Konkurs na Reportaż "Życie i twórczość Ryszarda Kapuścińskiego" etap ogólnopolski
28. Pendel Szymon finalista Ogólnopolski Konkurs na Reportaż "Życie i twórczość Ryszarda Kapuścińskiego" etap ogólnopolski
29. Siedlecka Kamila finalista Ogólnopolski Konkurs na Reportaż "Życie i twórczość Ryszarda Kapuścińskiego" etap ogólnopolski
30. Wasyluk Agata laureat Konkurs "śladami kultury ziemiańskiej w mojej okolicy" etap ogólnopolski
31. Woźniak Malwina laureat Konkurs "śladami kultury ziemiańskiej w mojej okolicy" etap ogólnopolski
32. Wojtaszuk Natalia finalista Ogólnopolski Konkurs Geograficzny "Geo-Planeta" etap ogólnopolski
33. Kołtun Karolina laureat Ogólnopolski Konkurs "Recenzja 2014" etap ogólnopolski
34. Lewczuk Kacper laureat Konkurs "Poznawaj i dziel się" Fundacji Nowe Media etap ogólnopolski
35. Mazurek Karolina laureat Konkurs "Poznawaj i dziel się" Fundacji Nowe Media etap ogólnopolski
36. Orzechowski Mateusz laureat Konkurs "Poznawaj i dziel się" Fundacji Nowe Media etap ogólnopolski
37. Pawłowicz Paulina laureat Konkurs "Poznawaj i dziel się" Fundacji Nowe Media etap ogólnopolski
38. Pyzel Julia laureat Konkurs "Poznawaj i dziel się" Fundacji Nowe Media etap ogólnopolski
39. Roman Karolina laureat Konkurs "Poznawaj i dziel się" Fundacji Nowe Media etap ogólnopolski
40. Skóra Dominika laureat Konkurs "Poznawaj i dziel się" Fundacji Nowe Media etap ogólnopolski
41. Staniuk Aleksandra laureat Konkurs "Poznawaj i dziel się" Fundacji Nowe Media etap ogólnopolski
42. Stępień Kornel laureat Konkurs "Poznawaj i dziel się" Fundacji Nowe Media etap ogólnopolski
43. śliwa Żaneta laureat Konkurs "Poznawaj i dziel się" Fundacji Nowe Media etap ogólnopolski
44. Kuczyńska Beata laureat Ogólnopolski Konkurs Literacki "Twoje miasto - Twój region" etap ogólnopolski
45. Kalamon Natalia finalista Ogólnopolski Konkurs Literacki "Twoje miasto - Twój region" etap ogólnopolski
46. Surma Joanna laureat Ogólnopolski Konkurs Literacki "Pawie Pióro" etap ogólnopolski
47. Juzwiszyn Aleksandra laureat Ogólnopolski Konkurs na Recenzję - "Targi Książki dla Dzieci i Młodzieży" etap ogólnopolski
48. Pierepienko Adrianna finalista Ogólnopolski Konkurs "Powstanie Styczniowe w literaturze i sztuce" etap ogólnopolski
49. Rejent Jakub finalista Konkurs Polskiej Akademii Nauk "Pokaż, co masz w głowie" etap ogólnopolski
50. Kuflewski Krzysztof finalista Konkurs Polskiej Akademii Nauk "Pokaż, co masz w głowie" etap ogólnopolski
51. Rafalska Karolina finalista XXIX Ogólnopolski Konkurs Recytacji Poezji i Prozy Aleksandra Puszkina i Adama Mickiewicza "Puszkiniana 2014" etap ogólnopolski
52. Wroniecka Anna laureat IV Ogólnopolski Konkurs Literacki KE KUL etap ogólnopolski
53. Pierepienko Adrianna laureat VII Ogólnopolski Konkurs na Felieton we Wrocławiu etap ogólnopolski
54. Dyczko Michał lareat Międzynarodowy Konkurs Matematyczny "Pangea" etap ogólnopolski
55. Bedliński Michał finalista Międzynarodowy Konkurs Matematyczny "Pangea" etap ogólnopolski
56. Koguciuk Rafał finalista Międzynarodowy Konkurs Matematyczny "Pangea" etap ogólnopolski
57. Szynaka Natalia laureat Ogólnopolski Konkurs Języka Niemieckiego Jersz - Sprachdoktor 2014 etap ogólnopolski
58. Dziurian Adrianna laureat Ogólnopolski Konkurs Języka Niemieckiego Jersz - Sprachdoktor 2015 etap ogólnopolski
59. Szynaka Natalia laureat Ogólnopolski Konkurs Języka Niemieckiego Jersz - Deutschfreund etap ogólnopolski
60. Wroniecka Anna finalista Ogólnopolski Konkurs Języka Niemieckiego Jersz - Deutschfreund etap ogólnopolski
61. Surma Joanna finalista Ogólnopolski Konkurs Języka Niemieckiego Jersz - Deutschfreund etap ogólnopolski
62. Wroniecka Anna laureat Konkurs Języka Niemieckiego "An der KUL ist Deutsch cool!" etap ogólnopolski
63. Szynaka Natalia finalista Konkurs Języka Niemieckiego "An der KUL ist Deutsch cool!" etap ogólnopolski
64. Staszewska Kornelia finalista Konkurs Języka Niemieckiego "An der KUL ist Deutsch cool!" etap ogólnopolski
65. Pradun Agata finalista Konkurs Języka Niemieckiego "An der KUL ist Deutsch cool!" etap ogólnopolski
66. Surma Joanna finalista Konkurs Języka Niemieckiego "An der KUL ist Deutsch cool!" etap ogólnopolski
67. Szynaka Natalia finalista Konkurs NKJO w Chełmie "Deutsch macht Spass" etap wojewódzki
68. Rafalska Karolina laureat Konkurs Recytacji Poezji Rosyjskiej (KUL w Lublinie) etap wojewódzki
69. Padowska Katarzyna laureat Ogólnopolski Konkurs Historyczny "Hetmany 2014" etap ogólnopolski
70. Kuflewski Krzysztof laureat Ogólnopolski Konkurs Historyczny "Hetmany 2014" etap ogólnopolski
71. Rejent Jakub laureat Ogólnopolski Konkurs Historyczny "Hetmany 2014" etap ogólnopolski
72. Gorec Justyna finalista Ogólnopolski Konkurs Historyczny "Hetmany 2014" etap ogólnopolski
73. Jabłoński Przemysław finalista Ogólnopolski Konkurs Historyczny "Hetmany 2014" etap ogólnopolski
74. Wojtaszuk Natalia laureat - II miejsce II Wojewódzki Konkurs Poprawności Językowej "Mówię i piszę po polsku" etap wojewódzki
75. Staszewska Kornelia finalista II Wojewódzki Konkurs Poprawności Językowej "Mówię i piszę po polsku" etap wojewódzki
76. Marek Weronika laureat Wojewódzki Konkurs "Małe ojczyzny w relacjach bliskich" etap wojewódzki
77. Zosiuk Kamil finalista Wojewódzki Konkurs "Małe ojczyzny w relacjach bliskich" etap wojewódzki
78. Rzeźnik Aleksandra finalista Wojewódzki Konkurs "Małe ojczyzny w relacjach bliskich" etap wojewódzki
79. Najman Paulina finalista Wojewódzki Konkurs "Małe ojczyzny w relacjach bliskich" etap wojewódzki
80. Walczuk Karolina laureat Konkurs znajomości języka angielskiego i wiedzy o krajach anglojęzycznych "Make Friends with English" (NKJO w Chełmie) etap wojewódzki
81. Dyczko Michał laureat X Potyczki Matematyczne (UMCS w Lublinie) etap wojewódzki
82. Korzeniewski Michał laureat X Potyczki Matematyczne (UMCS w Lublinie) etap wojewódzki
83. Koguciuk Rafał laureat X Potyczki Matematyczne (UMCS w Lublinie) etap wojewódzki
84. Staszewska Kornelia laureat X Potyczki Matematyczne (UMCS w Lublinie) etap wojewódzki
85. Zagraba Grzegorz laureat X Potyczki Matematyczne (UMCS w Lublinie) etap wojewódzki
86. Kociuba Piotr laureat X Potyczki Matematyczne (UMCS w Lublinie) etap wojewódzki
87. Staszewska Kornelia finalista Konkurs Matematyczny (Wydział Matematyki, Fizyki i Informatyki UMCS i Lubelskie Samorządowe Centrum Doskonalenia Nauczycieli) etap wojewódzki
88. Wnorowski Kacper finalista Konkurs Matematyczny (Wydział Matematyki, Fizyki i Informatyki UMCS i Lubelskie Samorządowe Centrum Doskonalenia Nauczycieli) etap wojewódzki
89. Jadwiszczak Jakub finalista Konkurs Matematyczny (Wydział Matematyki, Fizyki i Informatyki UMCS i Lubelskie Samorządowe Centrum Doskonalenia Nauczycieli) etap wojewódzki
90. Chudoba Mateusz finalista Konkurs Matematyczny (Wydział Matematyki, Fizyki i Informatyki UMCS i Lubelskie Samorządowe Centrum Doskonalenia Nauczycieli) etap wojewódzki
91. Pierepienko Adrianna laureat Wojewódzki Konkurs Literacki zorganizowany dla uczczenia wybuchu Powstania Styczniowego (Stowarzyszenie Nauczycieli Polonistów Oddział w Lublinie) etap wojewódzki
92. Marek Weronika laureat Wojewódzki Konkurs Literacki na temat życia i twórczości autorów związanych z ziemią lubelską pt. "Lubelszczyzna pisarzami słynie" (Stowarzyszenie Nauczycieli Polonistów Oddział w Lublinie) etap wojewódzki
93. Juzwiszyn Aleksandra laureat Wojewódzki Konkurs Literacki na temat życia i twórczości autorów związanych z ziemią lubelską pt. "Lubelszczyzna pisarzami słynie" (Stowarzyszenie Nauczycieli Polonistów Oddział w Lublinie) etap wojewódzki