Wycieczka do Cemexu

4 lutego, II klasa biologiczno-chemiczna wybrała się na wycieczkę do Wytwórni Betonu Towarowego „Cemex” – jednej z największych wytwórni w Europie.[ czytaj dalej » ]

Media są nasze

30.11.2012 r. klasa I b wraz z opiekunami udała się do Warszawy. Celem wycieczki była wizyta w Telewizji polskiej i redakcji Gazety Wyborczej.


[ czytaj dalej » ]

Instytut Energii Atomowej w Świerku - listopad 2012

23 listopada 2012 r. uczniowie klasy III F- politechnicznej uczestniczyli w wycieczce edukacyjnej do Instytutu Energii Atomowej w Świerku.

[ czytaj dalej » ]

W redakcji "Polityki" - październik 2011

26 października 2011 r. klasa Id wybrała się do stolicy, by dowiedzieć się na czym polega praca dziennikarza, a także poczuć atmosferę profesjonalnie prowadzonej redakcji.

[ czytaj dalej » ]

Instytut Energii Atomowej w Świerku - wrzesień 2011

Klasa politechniczna mat fiz III F 23 września 2011 r. odbyła wycieczkę do Instytutu Energii Atomowej POLATOM w Świerku koło Warszawy. Instytut prowadzi badania naukowe i prace rozwojowe w dziedzinach m. in: energetyki jądrowej, fizyki i techniki reaktorów jądrowych oraz zastosowań technik jądrowych.

[ czytaj dalej » ]

Zielona szkoła - Hiszpania - czerwiec 2011

zobacz zdjęcia

W dniach 1.06-10.06.2011 Czarniecczycy wzięli udział w realizacji programu zielonej szkoły w Loret de Mar na wybrzeżu Costa Brava w Hiszpanii. Program zielonej szkoły przewidywał naukę języka angielskiego, geografii, historii i wiedzy o społeczeństwie.

[ czytaj dalej » ]